Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Handsfree achterklep, John Cooper Works exterieurpakket
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Handsfree achterklep, John Cooper Works exterieurpakket |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mini F54 Clubman |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2015 |
Information complémentaire :
Une tôle pare-chaleur est à commander chez votre concessionnaire Mini si votre véhicule n'en est pas déjà équipé.