Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 23,70 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes Vito (W447) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2014 |
Informations complémentaires :
• Le système de refroidissement doit être contrôlé par Mercedes pour la pose d'un attelage
• En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter