Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 88 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23.40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes E-Klasse Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2009 tot maart 2016 |
Information complémentaire :
Si vous disposez de l'option hayon mains libres, celle-ci ne sera plus fonctionnelle suite à la pose d'un attelage