Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG, AMG-pakket, Hybride, S212 met handsfree kofferbakvergrendeling (voetsensor)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG, AMG-pakket, Hybride, S212 met handsfree kofferbakvergrendeling (voetsensor) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing (aan de achterzijde) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 25 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes E-Klasse Stationwagon type S212 |
| Productiedatum voertuig | Van november 2009 tot maart 2016 |