Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Klasse C Sedan met elektrisch ondersteunde klepopening, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Klasse C Sedan met elektrisch ondersteunde klepopening, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsnijding (standaard bumper) of zichtbare uitsnijding (AMG bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 22 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes Klasse C Sedan type W205 inclusief AMG Pack |
| Productiedatum voertuig | Van april 2014 tot februari 2021 |