Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- A210 Evolution
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | A210 Evolution |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes A-Klasse (W168) |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1998 tot september 2004 |
Information complémentaire :
Pour les véhicules Blue Efficiency ou Blue Tec, veuillez vérifier que le véhicule est bien autorisé à tracter