Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen AMG, Pack AMG, Urban-Line en Style-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen AMG, Pack AMG, Urban-Line en Style-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1760 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Nee, (zichtbare uitsnede op de versies Pack Sport / Urban Sport) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 20,18 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes Klasse A (W176) |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2012 tot juni 2015 |