Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG, Plug-in hybride en voertuigen met geassisteerde opening van de achterklep (sensor "handsfree achterklep")
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG, Plug-in hybride en voertuigen met geassisteerde opening van de achterklep (sensor "handsfree achterklep") |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2730 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,75 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes GLC (X253) inclusief AMG-pakket |
| Productiedatum voertuig | Van september 2015 tot mei 2022 |