Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-motor, hybride motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG-motor, hybride motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2825 kg |
| Kogeldruk | 166 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes GLC Coupé inclusief AMG-Line |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2016 tot mei 2022 |
Information complémentaire :
En cas de modèle avec ouverture du hayon mains libres, le câble du capteur devra être déplacé/modifié.