| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1860 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mazda 3 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf december 2018 |