Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 114 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Lexus NX 350H/450H+ |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2021 |
Information complémentaire :
Si le véhicule est équipé de l’option « hayon mains libres », une pièce référence 8910A-78010 sera à commander chez Lexus.