Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Overfinch afwerking (auto-tuner)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Overfinch afwerking (auto-tuner) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Range Rover Evoque inclusief AdBlue type L551 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2018 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs permettant de recouvrir la découpe peut être commandé chez Land Rover (réf. LR114849 pour les modèles standards ou LR117424 si modèle Sport ou Dynamic).
Si vous choisissez de confier la prestation de pose d'attelage à l'un de nos ateliers, le bas de pare-chocs devra obligatoirement être fourni : dans le cas contraire, nous ne pourrons garantir une découpe de pare-chocs satisfaisante car le fabricant de l'attelage (GDW) ne fournit aucun gabarit de découpe.
Si vous ne souhaitez commander de bas de pare-chocs, nous recommandons d'opter pour un attelage dont le gabarit de découpe est fourni (exemple : marque Westfalia).