Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- De diameter van de gastank mag niet groter zijn dan 300 mm voor LPG-voertuigen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | De diameter van de gastank mag niet groter zijn dan 300 mm voor LPG-voertuigen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 86 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Lada Niva Urban alleen met vierwielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2016 |