Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De TowBox V5 trekhaakkoffer, afkomstig van de nieuwste evolutie in kogelkoffers, kan tot 58 kg of 330 liter aan goederen vervoeren. Dankzij het aerodynamische design beperkt hij het brandstofverbruik (tot 5% besparing). Door de montage op de trekhaakkogel is de windvang beperkt, wat het mogelijk maakt geluidsoverlast te minimaliseren bij hogere snelheden en de manoeuvreerbaarheid van het voertuig te behouden.
Het grote voordeel is dat u hem kunt neerkantelen om toegang te krijgen tot de bagageruimte van het voertuig, via een handgreep die de kanteling activeert. Dit product is ook uitgerust met een sluitingssysteem met sleutel om uw spullen te beveiligen, LED-verlichting met dynamische progressieve richtingaanwijzers en geïntegreerde wielen voor gemakkelijk transport wanneer de TowBox handmatig verplaatst moet worden.
Opmerking : Dit accessoire is waterbestendig, maar zorg ervoor dat u uw goederen beschermt bij hevige regen (risico op vochtindringing).
Wij zijn niet in staat de levering van dit artikel in Zwitserland te verzorgen.
| Merk | Towbox |
|---|---|
| Vergrendeling | Afsluitbaar met sleutel |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Capaciteit | 330 liter |
| Maximale belasting | 58 kg |
| Afmetingen (L x B x H) | 116 x 71,6 x 69 cm |
| Leeggewicht | 28 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig (7 naar 13 adapter inbegrepen) |
| Compatibiliteit LED-verlichting | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | nee |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
Information complémentaire :
• Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.
• Veillez à vérifier la masse statique maximale de votre véhicule ainsi que celle de votre attelage.
• Il est recommandé de réduire la vitesse de 5 Km/H sur les chemins et routes non goudronnées.