- Pakket
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerk Drager
Deze drager wordt op de trekhaakkogel van het voertuig geïnstalleerd.
Laadvermogen: 82,5 kg
Kantelbare drager: ja, de kofferbak van het voertuig blijft toegankelijk, zelfs op voertuigen met een grote achterklep
Accessoires die erop kunnen worden geïnstalleerd: MFT fietsendrager, bagagebox, platform. (accessoire niet meegeleverd)
Kenmerk BackBox
Extra opbergoplossing, alleen compatibel met de MFT basisdrager.
De kofferbak van het voertuig blijft toegankelijk, ook met de box geïnstalleerd.
Capaciteit: 57 kg of 300L
Afmetingen: 154 x 74 x 53 cm (lengte x breedte x hoogte)
Vergrendelbaar op de fietsendrager: Ja
Kleur van de box: grijs
Uitbreiding mogelijk: ja, met behulp van een accessoire (zie hieronder); ideaal voor het vervoer van ski's
Goedkeuring: TÜV-GS
Garantie: 2 jaar
Deze box en de basisdrager waarop hij is bevestigd, maken het mogelijk om grote achterdeuren volledig te openen, zoals die van de VW Transporter T4, T5, T6 of Mercedes Viano bijvoorbeeld.
Meegeleverde sleutels zorgen voor de beveiliging van de box op de drager (die zelf op het voertuig vergrendelbaar is).
De kantelfunctie blijft behouden: de achterklep/kofferbak van het voertuig blijft altijd toegankelijk, zelfs met de box geïnstalleerd op de basisdrager.
Deze basisdrager maakt de bevestiging van verschillende accessoires mogelijk: fietsendragers, platform en deze box. (accessoire niet meegeleverd)
We kunnen de levering van dit artikel naar Zwitserland niet garanderen.
Kenmerken Others
| Afmetingen (L x B x H) | 84 x 48 x 19 cm |
|---|---|
| Vergrendeling | Vergrendelbaar met sleutel |
| Maximale belasting | 82,5 kg |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Kleur | Zwart |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Ja |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
Kenmerken Attelage
| Capaciteit | 300 liter |
|---|---|
| Afmetingen (L x B x H) | 150 x 53 x 53 cm |
| Vergrendeling | Vergrendelbaar met sleutel |
| Maximale belasting | 57 kg |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Elektrische aansluiting | 13 pins |
| Kleur | Grijs |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Merk | MFT |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Ja |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Extra verlenging | ja, met behulp van een accessoire (zie hieronder); ideaal voor het vervoer van ski's |
| Goedkeuring | TÜV-GS |
Information complémentaire :
- Veillez à vérifier la masse statique maximale de votre véhicule ainsi que celle de votre attelage.
- Attention à la sortie du pot d'échappement contre la matière plastique. Si la sortie est trop proche, ne pas monter.
- Il est recommandé de réduire la vitesse de 5 Km/H sur les chemins et routes non goudronnées.