| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Incompatibele voertuigen | Voertuigen met openslaande deuren |
| Aantal fietsen | 2 (tot 4 met behulp van accessoires) |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 66 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Nee |
| Max. diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 20 cm |
| Max. wielbasis | 128 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7 cm |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 16 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |