Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1450 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding vereist |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,45 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Sephia type FA/KNEFA |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1995 tot mei 1998 |