| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding noodzakelijk |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Rio 5-deurs hatchback |
| Productiedatum voertuig | 9/09-08/11 |