| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 14,40 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Rio 5-deurs hatchback |
| Productiedatum voertuig | 9/09-08/11 |