| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,70 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Cee'd SW inclusief GT-Line, Hybride & Plug-in Hybrid |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2018 |