| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 23.96 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia EV6 inclusief GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2021 |