| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 19,10 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Wrangler |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 1996 tot maart 2007 |