Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), Adblue en voertuigen met dubbele uitlaat (aan weerszijden)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Auto-Hak biedt vandaag een compleet assortiment trekhaken voor meer dan 500 voertuigmodellen. Met meer dan 30 jaar ervaring zal het merk Auto-Hak, dankzij het ontwerp en de kwaliteit van de producten, aan uw verwachtingen voldoen.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding (mechanisch gedeelte).
| Incompatibele voertuigen | Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), Adblue en voertuigen met dubbele uitlaat (aan weerszijden) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 17,70 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Kona |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot april 2023 |