| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai I40 alleen AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2018 |