Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- I30 N, I30 met AdBlue tank, N-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | I30 N, I30 met AdBlue tank, N-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai I30 zonder AdBlue-tank |
| Productiedatum voertuig | Van september 2018 tot december 2020 |