Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 700 kg |
| Kogeldruk | 30 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding vóór 2011, zichtbare uitsnijding na 2011 |
| Verwijderen van de bumper | Geen demontage vóór 2011, demontage noodzakelijk na 2011 |
| Gewicht trekhaak | 15,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai I10 |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2008 tot november 2013 |
Information complémentaire :
La rotule d'attelage est à retirer après chaque utilisation car il y a un risque d'interférence avec la plaque minéralogique et/ou l'antibrouillard.