| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 15,40 kg |
| Montagetijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Honda Jazz |
| Productiedatum voertuig | 1/02-10/08 |