| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 23,40 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Honda CR-V |
| Productiedatum voertuig | 1/07-11/12 |