Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ST, RS, Titanium, Platinium, Ghia, voertuig met niveauregeling
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | ST, RS, Titanium, Platinium, Ghia, voertuig met niveauregeling |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2115 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Mondeo Break zonder niveauregeling |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2001 tot mei 2007 |