Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ST, Vignale, AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | ST, Vignale, AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2350 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21 kg |
| Geschikt voertuig | Ford Edge inclusief ST-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf augustus 2015 |