Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De Thule EasyFold 3 kan 2 fietsen vervoeren met een totaalgewicht van 60 kg (max. 30 kg per fiets), waardoor hij geschikt is voor het vervoer van elektrische fietsen!
Eenvoudig en snel te installeren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare klemhendel. De EasyFold 3 geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het handige geïntegreerde kanselsysteem. Hij is voorzien van een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden ter hoogte van de wielen door stevige getande riemen en op de frames door afneembare en verstelbare bevestigingsarmen waarvan de kaken met een sleutel vergrendelbaar zijn. Een set optioneel verkrijgbare banden (referentie THU985000) maakt het mogelijk brede wielen van 12,70 cm vast te zetten.
Opvouwbaar, biedt het aanzienlijke ruimtebesparing in uw kofferbak en garage! Het innovatieve vouwmechanisme gecombineerd met de staal-aluminium legering maakt deze fietsendrager een licht en veilig product. Een opbergtas is optioneel verkrijgbaar (referentie THU944600).
Ten slotte is de Thule EasyFold 3 gecertificeerd volgens de strenge Duitse TÜV-normen, wat een garantie van kwaliteit is!
Belangrijkste voordelen : kantelbaar, vergrendelbaar, opvouwbaar, compatibel met 3 elektrische fietsen (max. 60 kg) en Fatbike via optionele banden.
| Merk | Thule |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | 20-90 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 25 cm |
| Max. wielbasis | 135 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7,60 cm (tot 12,70 cm met accessoire) |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 18,2 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
Information complémentaire :
Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.