De Oris Tracc kan 2 fietsen vervoeren, uitbreidbaar naar 3 voor een totaal gewicht van 60 kg en is compatibel met elektrische fietsen! Het maximale gewicht voor de eerste twee fietsen is 30 kg, 20 kg voor de 3e (met accessoire).
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare klemhendel. De Oris Tracc V2 geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kanselsysteem.
Hij sluit aan op een 13-polige stekerverbinding. Deze fietsendrager is uitsluitend compatibel met trekhaakken FIX4BIKE.
De fietsen worden stevig vastgehouden op het wiel niveau door sterke getande riemen en op de frames door bevestigingsarmen.
Opgevouwen neemt het niet meer ruimte in dan een grote koffer en kan gemakkelijk worden opgeborgen in de kofferbak van het voertuig of in uw garage wanneer u het niet gebruikt. Een beschermhoes is inbegrepen.
Tot slot is deze fietsendrager gecertificeerd volgens de strenge Duitse TÜV-normen, wat een garantie van kwaliteit is!
Belangrijkste voordelen: vergrendelbaar, kantelbaar, vervoert 2 fietsen (60 kg) inclusief elektrische, opvouwbaar, TÜV-gecertificeerd.
| Merk | Oris |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13 pinnen |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | Tussen 25 en 80 mm diameter |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 230 mm |
| Max. wielbasis | 130 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8 |
| Trekhaakcompatibiliteit | Uitsluitend trekhaak FIX4BIKE |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Afmetingen uitgeklapt (L x b x H) | 660 x 1330 x 650 mm |
| Afmetingen ingeklapt (L x b x H) | 660 x 730 x 290 mm |
| Gewicht fietsendrager | 18,40 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Aanvullende info | Beschermhoes inbegrepen |