Vervoer uw fietsen veilig met de fietsendrager Oris Tracc V2, ideaal voor klassieke fietsen, robuuste mountainbikes of elektrische fietsen. Met een maximale laadcapaciteit van 60 kg zorgt hij voor een grote stabiliteit, zelfs voor zware fietsen.
Montage zonder gereedschap: hij wordt direct op de trekhaak bevestigd en is onmiddellijk na uitpakken gebruiksklaar.
Dankzij het pedaalkantelsysteem heeft u gemakkelijk toegang tot de kofferruimte, zelfs wanneer de fietsen gemonteerd zijn. Wanneer hij niet in gebruik is, klapt de fietsendrager snel in voor compacte opslag. Een beschermhoes is inbegrepen voor nette opslag.
De frameklemmen zijn vergrendelbaar en aanpasbaar aan verschillende formaten. Voor grotere frames of brede banden zijn compatibele accessoires beschikbaar (langere klemmen, banden, uitbreiding voor een 3e fiets...).
De kentekenplaathouder voldoet aan de afmetingen 520 x 110 mm. Voor Oostenrijk raden we aan de platen vast te schroeven.
Elektrische aansluiting: 13-polige stekker
| Merk | Oris |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13 pinnen |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | 10 cm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 23 cm |
| Max. wielbasis | 130 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8 cm |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 16,90 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Aanvullende info | Beschermhoes inbegrepen |