De Peruzzo Pure Instinct 2 kan tot 2 fietsen vervoeren met een totale last van 60 kg (30 kg max per fiets)! Ideaal voor gezinsuitstapjes, kan hij ook Fatbikes met brede wielen vervoeren, evenals elektrische fietsen!
Gemakkelijk en snel te installeren op uw trekhaakkogelkop dankzij de met sleutel vergrendelbare spanhendel. De Pure Instinct geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelsysteem. Hij is voorzien van een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden ter hoogte van de wielen door sterke getande riemen en op de frames door verstelbare bevestigingsarmen. Een lange riem die rond de frames van de fietsen loopt, evenals veiligheidsbanden die op de achterklep worden bevestigd, vervolledigen het geheel om een goede bevestiging te garanderen.
Er wordt een railverlenging meegeleverd, die voornamelijk dient om de stabiliteit te verbeteren bij het laden van zware of elektrische fietsen. Als u een vervangings- of extra verlenging nodig heeft, moet deze besteld worden (zie referentie AR-81654 bij de accessoires).
Inklapbaar, kan hij gemakkelijk worden opgeborgen in de kofferbak van het voertuig of in uw garage wanneer u hem niet gebruikt.
Zijn belangrijkste troeven : vergrendelbaar op de kogelkop, kantelbaar, inklapbaar, vervoert tot 2 fietsen (60 kg), compatibel met Fatbike en E-Bike.
| Merk | Peruzzo |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 50 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 25 cm |
| Maximale wielbasis | 120 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 10 cm |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja, met accessoires |
| Gewicht fietsendrager | 16 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |