Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Abarth, S, GT, Elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Abarth, S, GT, Elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 720 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat 500 inclusief TwinAir, Cabriolet |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2007 |