De Atera Strada Sport 3 is perfect voor het vervoer van drie elektrische fietsen dankzij zijn maximale belasting van 66,9 kg! Een vierde fiets van max. 17 kg kan worden vervoerd met een optionele uitbreiding met referentie ATE022624.
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare klemhendel. De Strada Sport 3 geeft u toegang tot uw kofferruimte dankzij het geïntegreerde kankelsysteem. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden aan de wielen door robuuste getande banden en aan de frames door verstelbare en met sleutel vergrendelbare bevestigingsarmen. Een set van 4 brede banden met referentie ATE022730 is beschikbaar als accessoire. Hiermee kunnen wielen worden vastgehouden met een breedte tussen 60,96 mm en 76,2 mm. Standaard is de maximale ondersteunde breedte voor de wielen 6 cm.
De belangrijkste voordelen: kantelbaar, vergrendelbaar, max. belasting van 66,9 kg, compatibel met klassieke kogelkoppeling en Brink RMC pin, uitbreidbaar tot 4 fietsen (met accessoire), compatibel met 3 elektrische fietsen.
| Merk | Atera |
|---|---|
| Incompatibele voertuigen | Fatbikes |
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Nee |
| Max. diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 18 cm |
| Max. wielbasis | 111 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 6 |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 18.1 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |