De Atera Genio Pro Advanced black edition is ideaal voor het vervoer van twee elektrische fietsen dankzij het maximale laadvermogen van 60 kg! Een derde fiets van max. 17,5 kg kan worden vervoerd dankzij een optionele zwarte uitbreiding met referentie ATE022786 (zilveren versie met referentie ATE022781). Het totale gewicht met de uitbreiding mag niet meer dan 65 kg bedragen!
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare klemhendel. De Genio Pro Advanced geeft u toegang tot uw kofferruimte dankzij het ingebouwde kantelsysteem dat een kanteling van 55 en 80° mogelijk maakt, waardoor hij geschikt is voor bepaalde bestelwagens met grote achterklep. De drager is voorzien van een 13-polige stekker.
De fietsen worden stevig op hun wielen gehouden door sterke getande riemen en op de frames door instelbare en met sleutel vergrendelbare bevestigingsarmen. Een set van 2 getande riemen van 60 cm voor fietsframes met referentie ATE022737 is beschikbaar als accessoire. Hiermee kunt u 2 Fatbikes veilig vervoeren zonder het risico de brede frames te beschadigen.
Volledig opvouwbaar en zeer compact, deze fietsendrager is gemakkelijk op te bergen in uw kofferruimte en garage. Hij vouwt zo dat de lichten beschermd zijn en de delen die tijdens het transport vuil worden zich aan de binnenkant bevinden, zodat de optioneel verkrijgbare draagtas (referentie ATE022783) niet vuil wordt.
De belangrijkste voordelen: kantelbaar, vergrendelbaar, compact, max. belasting 60 kg, opvouwbaar, uitbreidbaar tot 3 fietsen (met accessoire), geschikt voor 2 elektrische fietsen, geschikt voor grote achterklepen.
| Afmetingen uitgeklapt | 1240 / 705 / 650 mm |
|---|---|
| Ingevouwen afmetingen | 385 / 705 / 650 mm |
| Merk | Atera |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Ja |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | ja |
| Max. diameter fietsframe | 8 |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 21 cm |
| Max. wielbasis | 127 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 10 |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 21,40 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 3 jaar |