De Eufab Crow 1 fietsendrager kan 1 fiets van maximaal 30 kg dragen! Hij is geschikt voor racefietsen, mountainbikes en zelfs elektrische fietsen.
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaak dankzij de bevestigingshendel. De Crow 1 geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het ingebouwde kantelmechanisme. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door sterke stoffen riemen en op de frames door verstelbare bevestigingsarmen die handmatig worden vastgezet (vergrendelbaar met sleutel als accessoire verkrijgbaar). Een extra veiligheidsriem zorgt voor een perfecte bevestiging van de fietsen.
Opvouwbaar, wat handig is voor opslag in uw kofferbak of garage!
Economisch, kantelbaar, vergrendelbaar op de kogel, geschikt voor e-bikes, en opvouwbaar zijn de belangrijkste voordelen van de Eufab Crow 1 fietsendrager.
| Merk | Eufab |
|---|---|
| Aantal fietsen | 1 |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 30 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 85 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 18 cm |
| Maximale wielbasis | 126 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8.2 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 9,50 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |