- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Motor 1.6 HDI 90pk 99g CO2 (deze motor stelt het voertuig niet in staat om te trekken). Het CO2-gewicht staat vermeld in veld V7 van uw kentekenbewijs.
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Motor 1.6 HDI 90pk 99g CO2 (deze motor stelt het voertuig niet in staat om te trekken). Het CO2-gewicht staat vermeld in veld V7 van uw kentekenbewijs. |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
| Trekgewicht | 1150 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 14,30 kg |
| Geschikt voertuig | Peugeot 207 Berline |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2006 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Nee, handmatige deactivering indien schakelaar hiervoor voorzien |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Alle voertuigen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen