De Hapro Atlas Active I kan 1 fiets van maximaal 30 kg dragen! Hij is ook geschikt voor 1 elektrische fiets.
Eenvoudig te installeren op elk type trekhaak. Hij is uitgerust met een 7-polige elektrische aansluiting.
De wielvergrendelingen kunnen een fiets met banden tot 7,6 cm breed accommoderen.
De fiets wordt stevig vastgehouden bij de wielen door robuuste getande riemen. De bevestigingsarm voor het fietsframe is afneembaar en voorzien van een antidiefstalsysteem.
Volledig vergrendelbaar, geschikt voor elektrische fietsen, eenvoudig te installeren en te vervoeren, zijn de belangrijkste voordelen van de Hapro Atlas Active I fietsendrager.
| Merk | Hapro |
|---|---|
| Aantal fietsen | 1 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 30 kg |
| Elektrische aansluiting | 7-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Nee |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Nee |
| Maximale diameter fietsframe | 20-72 mm |
| Maximale wielbasis | 114 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 6,9 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |