De dakfietsdrager Motus van het merk Menabo heeft een laadvermogen van één fiets, met een maximaal gewicht van 20 kg, waardoor hij compatibel is met het transport van een standaardfiets, een mountainbike of een elektrische fiets (na verwijdering van de accu). De maximale bandenbreedte bedraagt 75 mm.
De basisbevestiging maakt gebruik van de T-groeven van de dakdragers, waarmee de fietsdrager op de dragers kan worden "vastgeschroefd". Als u klassieke dakdragers zonder T-groeven heeft, zijn U-beugels die de drager omringen beschikbaar als accessoire (referentie MEN000146000000), om de fietsdrager correct aan de dakdragers te bevestigen.
Bovendien completeert een sleutelvergrendeling de bevestiging van de fietsdrager op de dakdragers.
Ten slotte wordt de fiets stevig vastgehouden door sterke banden ter hoogte van de wielen en een handgreep met antidiefstalvergrendeling voor het frame. De fietsdrager is gecertificeerd volgens de geldende Europese normen (TÜV/GS).
Als uw voertuig niet is uitgerust met dakdragers, kunnen wij u er een aanbieden. Klik op "Dakdragers" om stalen of aluminium dragers te vinden die geschikt zijn voor uw voertuig.
| Materiaal | Aluminium, staal, kunststof |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 1 |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. diameter ovaal fietsframe | 80 mm |
| Max. diameter rond fietsframe | 80 mm |
| Max. wielbasis | 120 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 73,50 cm |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Max. belasting | 20 kg |
| Fietsbevestiging | greepstang op frame |
| Bevestiging van banden | Met getande riemen |
| Bevestigingstype | Op dakdragers |
| Bevestiging op het dak | Snelspansysteem |
| Bruikbare T-gleuf adapter | Ja |
| T-gleuf adapter inbegrepen | Ja |
| TÜV/GS gecertificeerd | Ja |