| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 23,90 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Talento |
| Productiedatum voertuig | 5/16- |