Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2595 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Scudo III inclusief E-Scudo |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2022 |
En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter.