| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 14,42 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Punto |
| Productiedatum voertuig | -08/99 |