Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Fiat Doblo Lang
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Fiat Doblo Lang |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1450 kg |
| Kogeldruk | 74 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Doblo Kort (4403mm) inclusief E-Doblo |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2022 |
Informations complémentaires :
• Quand la remorque est sur l'attelage, la tête de remorque peut gêner l'ouverture latérale des portes arrière.
• En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier que le véhicule soit bien homologué à tracter.