Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De trekhaakkoffer Towbox V5 Swing uit de nieuwste evolutie van bagagedragers op de trekhaakkogel is speciaal ontworpen voor gebruik met voertuigen van het type bestelwagen/lichte vrachtwagen. Dankzij een intrekbaar wieltje en het bijbehorende mechanisme op de steun kan de box zijwaarts zwenken in volledige veiligheid, waardoor toegang tot de kofferbak van het voertuig mogelijk wordt, waarvan de breedte niet meer dan 2100 mm mag bedragen.
Hij kan tot 58 kg of 330 liter aan goederen vervoeren. Hij kan in enkele seconden worden samengesteld, zelfs door één persoon en zonder al te veel inspanning.
Dankzij de positie aan de achterzijde van het voertuig beperkt hij het extra brandstofverbruik. Door de bevestiging op de trekhaakkogel is de windweerstand beperkt, wat helpt om geluidsoverlast te minimaliseren. Een stillere en zuinigere rijervaring!
Zowel de koffer als het vergrendelmechanisme van de trekhaak zijn vergrendelbaar en bieden een betrouwbare bescherming tegen diefstal.
Dit product is ook uitgerust met LED-achterlichten met dynamische progressieve richtingaanwijzers en geïntegreerde wielen voor eenvoudig transport wanneer de TowBox handmatig verplaatst moet worden (leeg).
Opmerking : Dit accessoire is bestand tegen krassen, schokken en weersomstandigheden en is eenvoudig te reinigen.
Wij zijn niet in staat de levering van dit artikel te verzekeren naar Zwitserland.
| Ext. afm. (L x b x H) | 695 x 1440 x 740 mm |
|---|---|
| Int. afm. (L x b x H) | 545 x 1066 x 420 mm |
| Merk | Towbox |
| Vergrendeling | Vergrendelbaar met sleutel |
| Capaciteit | 330 liter |
| Maximale belasting | 58 kg |
| Leeggewicht | 43,5 kg |
| Elektrische aansluiting | 13 en 7 polig |
| Compatibiliteit LED-verlichting | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Ja |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Ja |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
Information complémentaire :
- Pour attelage avec platine 2 trous (entraxe 90mm)
- Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.