| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1225 kg |
| Kogeldruk | 54 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | DS DS3 |
| Productiedatum voertuig | Van april 2015 tot juli 2019 |