| Compatibel voertuig | Volkswagen Caddy / Caddy Maxi |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van januari 2004 tot augustus 2015 |
| Daktype | met open dakrails |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Maximale belasting | 90 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 21 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 134 cm x 4,7 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 3,90 kg |
| Aanvullende informatie | Als bedrijfsvoertuig, alleen voor modellen Life en Maxi Life vanaf augustus 2010 |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00