Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Brandstofvoertuig
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Brandstofvoertuig |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 0 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,5 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Dacia Spring |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2020 tot november 2024 |
Information complémentaire :
Cet attelage est uniquement compatible pour le transport d'un porte-vélos ou encore celui d'un coffre d'attelage. Il est strictement interdit de tracter une remorque ou une caravane avec cet attelage !