Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen een kleine uitsnede in de beschermkap van de AdBlue-tank is nodig als de Duster er een heeft |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Dacia Duster II inclusief AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2018 tot oktober 2023 |